bytová jednotka s předzahrádkou č. 12

Bytová jednotka č. 12 s dispozicí 2+1 a celkovou plochou 126,30 m² se nachází v 1. podlaží. Je orientována na jih. Jednotka disponuje privátní předzahrádkou a je k ní přiřazené parkovací stání.

Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin

Dokumenty ke stažení

ID nemovitosti PEK12
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+1
Celková plocha 126,3 m²
Akční cena 7 550 000 Kč
Cena 7 865 000 Kč
Podlaží 1
Předzahrádka 22,9 m²
Stav jednotky stávající
Parkování ano
Parkovací stání 12,5 m²

Budova architekta Bohumila Hübsmanna, kde pravděpodobně v roce 1919 začalo fungovat Bio Svět, tvoří roh ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská. I jako Bydlení U Pekáren se stále pojí s filmem. V sousedství jsou situované filmové ateliéry, na skok je také moderní obchodní a zábavní centrum VIVO! Hostivař. Od Bydlení U Pekáren si můžete snadno zaskočit za filmovými zážitky, ale také dobrým jídlem nebo nákupy. Pestré vymoženosti města doplňuje nedaleký přírodní park Hostivař s Hostivařskou přehradou.

Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou, vlak, bus i tram navazují na stanice metra Depo Hostivař a Chodov. Spojení s centrem je vzdálené několik málo minut chůze, jako vlakové nádraží Praha-Hostivař, autobusová stanice U Továren, tramvajová a autobusová zastávka Nádraží Hostivař. Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy.

Půdorys jednotky BYT Č.
Umístění v budově
Umístění na podlaží

Kontaktujte nás pro prohlídku

PSN s.r.o.
Seifertova 823/9
130 00 Praha 3

725 753 753

prodej@psn.cz