nebytová jednotka - kancelář č. 21

Nebytová jednotka č. 21 s dispozicí kanceláře a podlahovou plochou 180,2 m² se nachází v 2. podlaží. Je orientována na západ.

Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin.

Dokumenty ke stažení

ID nemovitosti PEK21
Vlastnictví osobní
Dispozice kanceláře
Celková plocha 180,2 m²
Cena 11 353 000 Kč
Podlaží 2
Stav jednotky stávající
Parkování ne

Budova architekta Bohumila Hübsmanna, kde pravděpodobně v roce 1919 začalo fungovat Bio Svět, tvoří roh ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská. I jako Bydlení U Pekáren se stále pojí s filmem. V sousedství jsou situované filmové ateliéry, na skok je také moderní obchodní a zábavní centrum VIVO! Hostivař. Od Bydlení U Pekáren si můžete snadno zaskočit za filmovými zážitky, ale také dobrým jídlem nebo nákupy. Pestré vymoženosti města doplňuje nedaleký přírodní park Hostivař s Hostivařskou přehradou.

Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou, vlak, bus i tram navazují na stanice metra Depo Hostivař a Chodov. Spojení s centrem je vzdálené několik málo minut chůze, jako vlakové nádraží Praha-Hostivař, autobusová stanice U Továren, tramvajová a autobusová zastávka Nádraží Hostivař. Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy.

Půdorys jednotky BYT Č.
Umístění v budově
Umístění na podlaží

Kontaktujte nás pro prohlídku

PSN s.r.o.
Seifertova 823/9
130 00 Praha 3
IČ: 17048869

U Pekáren
U Pekáren 253/2,
102 00, Praha 15

725 753 753

prodej@psn.cz